Płytki do łazienki marki Casalgrande Padana

Projekty łazienek przygotowywane są ze szczególnym uwzględnieniem rodzajów płytek produkowanych przez współczesne firmy. Jedną z marek często wykorzystywaną przez architektów tworzących ofertę handlową salonów Mo jest Casalgrande Padana. Płytki do łazienki z kolekcji mineral chrom tego włoskiego producenta są kamiennopodobne, a ich ciemniejsze odcienie mogą tworzyć kontrast dla jasnych umywalek i baterii pochodzących z linii Chelsea promowanej przez firmę Noken.

Jednoczesne zastosowanie tych produktów pozwala więc wyeksponować wszystkie walory wizualne posiadane przez stylową ceramikę. Aranżacja łazienki stworzona przez pomysłowego architekta we współpracy z jego klientem może także stanowić wyraz zamiłowania do czerni. Dzieje się tak wówczas, gdy wstawi się do niej umywalkę lounge w ciemnej zabudowie.

Płytki Casalgrande Padana pozwalają także na stworzenie niepowtarzalnego stylu nowoczesnych łazienek o niewielkich rozmiarach. Najmniejsze wymiary gresu wykorzystywanego w kolekcji Meteor sprawiają, że nawet kilkumetrowe pomieszczenia posiadają wyraziste odcienie.

Na zapewnienie im funkcjonalności pozwala między innymi wykorzystanie wygodnych, ale stosunkowo niewielkich wanien pochodzących z linii Gessi stworzonej przez firmę Goccia. Sprawiają one, że nawet mała łazienka zyskuje dużo wolnej przestrzeni, na której można ustawić meble i różnego rodzaju dodatki. Na ścianach wyłożonych płytkami Casalgrande Padana bardzo stylowo prezentują się także lustra z linii Mood.

  Ciekawy zawód architekta