Poradnia preluksacyjna w Poznaniu – aby pierwsze kroki stawiać pewniej

Ortopedia dziecięca to dziedzina medycyny, stawiająca w ścisłym centrum aparat ruchu najmłodszych pacjentów. Należysz do grona odpowiedzialnych rodziców, badających swoje dzieci zgodnie z zaleceniami lekarskimi? Już teraz umów się na wizytę lekarza, aby wykonać USG stawów dziecka: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/usg-bioderek-niemowlat/.

To specjalistyczne badanie powinno być wykonywane 3 razy w okresie kształtowania się aparatu ruchu dziecka. Pierwszy raz zaleca się przeprowadzić je już w 6 tygodnia życia, następnie w 3 miesiącu, a później w momencie rozpoczęcia nauki chodzenia przez malca. Wszystkie te USG bioderek w Poznaniu możesz wykonać w Neomedica!

Poradnia preluksacyjna w Poznaniu w Neomedica to miejsce, w którym Twój skarb może czuć się bezpiecznie, a Ty możesz być o nie spokojna. Decydując się na ten wybór, oddajesz go w ręce profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, co zrobić, by dziecko cieszyło się pełnią zdrowia. 

USG stawów biodrowych u niemowląt przeprowadza się w celu poznania ich budowy oraz ułożenia. Wskazuje również ono skład bioderek. Informacje te są niezbędne po to, by ocenić czy w budowie występują jakieś nieprawidłowości. Ta identyfikacja umożliwia wdrożenie niezbędnych działań, umożliwiających leczenie.

Pamiętaj, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Ucz dziecka dbać o wartość, jaką jest zdrowie już od wczesnych lat życia. USG bioderek dziecka to walka o jego szczęśliwą przyszłość. 

  Szybka pomoc hydraulika