SAP Hana – idealne rozwiązanie dla dużych firm

W dużych przedsiębiorstwach trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie firmy bez odpowiedniego oprogramowania. Jednym z najchętniej stosowanych rozwiązań są narzędzia ERP pozwalające gromadzić dane, aktualizować je i przetwarzać na potrzeby tworzenia raportów i analiz niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwem. W dużych korporacjach jednocześnie wykonywane są liczne operacje, dlatego standardowe rozwiązania mogą okazać się w takich firmach nie wystarczające.

Właśnie dla nich przeznaczona jest aplikacja SAP hana – specjalna platforma umożliwiająca przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Jakie korzyści niesie takie rozwiązanie? Przede wszystkim jest to idealny sposób, aby wyeliminować tzw. wąskie gardło i znacznie przyspieszyć prowadzone operacje informatyczne. Oprócz tego SAP hana to element systemu, który można zintegrować z innymi modułami lub też potraktować jako niezależną bazę danych o znacznej pojemności. Takie rozwiązanie gwarantuje więc sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy.

Wdrożenie SAP hana z całą pewnością sprawdzi się w dużych przedsiębiorstwach, które jednocześnie korzystają z wielu programów komputerowych. Przyspieszenie prowadzonych operacji to w takich przypadkach doskonały sposób na usprawnienie działania firmy i poprawienie jej wydajności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji SAP Hana oraz oferowanych przez tę platformę rozwiązań? Odpowiednie informacje znajdziesz pod adresem.

  Domy prefabrykowane